Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever

Ana Sayfa » KİŞİSEL GELİŞİM » Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever
Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever isimli kitabından önce yazdığı diğer iki kitabı da dahil 3 kitap aslında birbirini tamamlıyor. ( Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir, Kararı Ben Veririm)

Üç kitap da, sık sık tekrara düşse de birbirini pekiştiren bilgiler veriyor. Doğru olduğundan emin olduğumuz davranış ve seçimleri harekete geçirmek için teşvik ediyor.

Katılmadığım hususlar da yok değil ancak bu durum bile insanda farkındalık oluşturuyor, kendinize dönmenizi sağlıyor.

En çok dikkati üzerine çeken konu, dişil enerjiyi artırıp daha ideal iliskiler vadetmesidir. Yazarın İnstagram hesabından takip ettiğim üzere olumlu dönüşler oldukça fazla.

Puanlama: 5/4

ARKA KAPAK

İlişkilerin doğası karmaşıktır. İnişleri çıkışları vardır. Kadınla erkek arasında işler her zaman yolunda gitmeyebilir, tıpkı hayat gibi… İlişkiler bazen sıcaktır, içinizi ısıtır, bazen soğuktur ürpertir.

Her ilişkinin kendince bir ritmi vardır ve hep değişkendir. Kadınla erkeğin doğası birbirine hiç benzemez. Problem çözme becerileri, yalnızlıkla başa çıkma yolları, iliskiden beklentileri, iletişim modelleri, cinselliğe bakışları ve motivasyonları çok farklıdır.

Bir kadını elde etmenin yolu ondan uzak durmak yerine ona ilgi göstermekken, bir erkeği elde etmek için dozu iyi ayarlanmış mesafelere ihtiyaç vardır.

Çok satan Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir, Kararı ben veririm ve Süt Lekesi kitaplarının yazarı Uzman Psikolog Esra Ezmeci, bu kez kadın erkek ilişkilerinin doğasını ve dinamiklerini enine boyuna yatırıyor masaya. Sunduğu basit ve etkili önermelerle kadın erkek ilişkilerinde yaşanan kısırdöngüleri kırmak hiç de zor değil…

YAZAR: ESRA EZMECİ

SAYFA: 293

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Süt Lekesi

Süt Lekesi 03 Kasım 2021

ROBINSON CRUSOE

ROBINSON CRUSOE 27 Ekim 2021

SERENAD

SERENAD 27 Ekim 2021

RASTGELE İÇERİKLER

ROBINSON CRUSOE KEVSER SİDDHARTHA Süt Lekesi SERENAD MERHABA SÖĞÜT ERTUĞRUL GAZİ

FACEBOOK'TA BİZ

kitapyorum.net

Hoşgeldiniz

Kitap Yorum - Tüm Hakları Saklıdır